mclinterier.cz

Světle šedý lakovaný noční stolek RAGABA ASHME 42 x 42 cm

Nejprodávanější produkt Světle šedý lakovaný noční stolek RAGABA ASHME od výrobce se skvělou pověstí Ragaba máte možnost dostat na našich stránkách opravdu výhodně. Akční ceny již od 5 348 Kč.
EAN: RAGABACAS8
Světle šedý lakovaný noční stolek RAGABA ASHME
Zjistit dostupnost »
Značka: Ragaba
5 348

Noční stolek RAGABA ASHME, který se pyšní svěžím skandinávským designem, bude skvělým doplňkem do vaší ložnice. Je vyrobený z masivního jasanového dřeva a lakovaného MDF. Zajímavý originální detail stolku tvoří dřevěný prvek na přední části, který slouží jako madlo. Uvnitř najdete dostatek místa například na vaše oblíbené knihy. ASHME bude skvělým doplňkem k produktům ze stejnojmenné kolekce. Využití najde také jako stolek k pracovnímu či psacímu stolu nebo jako odkládací stolek.

Pozn.: Materiály, které byly použity při každodenní výrobě, pocházejí z dobře obhospodařovaných lesů (certifikováno FSC® ) a jsou absolutně přírodní a netoxické. Interiérové fotografie jsou pouze ilustrační, barva stolku je světle šedá.

Ostatní parametry: Výška 48 cm. Šířka 42 cm. Hloubka 42 cm. Korpus Lakované MDF. Podnož Jasanové dřevo. Rozměr balíku 54 x 54 x 13 cm. Certifikace FSC 100%. Vyžaduje montáž Ano. Barva Šedá. Materiál MDF.