mclinterier.cz

Středně tvrdá pružinová matrace 90×200 cm Azure – MESONICA

Kvalitní a levný kus Středně tvrdá pružinová matrace 90x200 cm od značky s dobrým jménem MESONICA seženete zde teď právě za skvělou cenu. Teď v akci 11 490 Kč.
EAN: AF662071268
Středně tvrdá pružinová matrace 90x200 cm
Zjistit dostupnost »
Značka: MESONICA
11 490

Tato kolekce matrací byla navržena designéry s maximální péčí o kvalitu a odolnost, aniž by se dělaly jakékoliv kompromisy. Můžete si být jisti, že si budete moci vychutnat prvotřídní kvalitu, která vám poskytne spokojený spánek po mnoho let.

Díky mimořádné elasticitě latexové pěny se matrace vrátí do své předchozí podoby při snížení tlaku. To vám umožní pohodlně spát bez obav z promáčknutí tlaku a deformace matrace. Naopak, termoelastická pěna má vynikající vlastnosti, které umožňují reprodukovat přirozené zakřivení těla pod vlivem tlaku a teploty uživatele. Tímto způsobem se matrace dokonale přizpůsobí vašim individuálním potřebám. Použití termoelastické pěny navíc eliminuje nadměrný tlak na různé části těla a přispívá k lepšímu krevnímu oběhu. S touto kolekcí matrací získáte nejen prvotřídní pohodlí, ale také optimální podporu pro váš spánek.

Nezapomeňte si k matraci pořídit také kvalitní pěnový polštář.