mclinterier.cz

Šedo-žlutý koberec Flair Rugs Urban Triangle, 100 x 150 cm

Vysoce kvalitní produkt Šedo-žlutý koberec Flair Rugs Urban Triangle, 100 x 150 od našeho známého výrobce Flair Rugs snadno získáte momentálně na webu extra výhodně! Ve skvělé akci za 1 190 Kč.
EAN: AF445060973
Šedo-žlutý koberec Flair Rugs Urban Triangle
Zjistit dostupnost »
Značka: Flair Rugs
1 190

Jsou vám blízké elegantní geometrické vzory? To vás tento nápaditý koberec od značky Flair Rugs potěší. Svým uměleckým zpracováním vám bude doslova ležet u nohou. A to počkejte, až se po něm projdete. Uvidíte, že spojení designu a příjemného materiálu není v tomto případě vůbec mimo realitu.

Proč si pořídit koberec:
Kromě estetiky je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní předejde.