mclinterier.cz

Šedé látkové lounge křeslo FLEXLUX GHOST LOW

Super kousek Šedé látkové lounge křeslo FLEXLUX od kvalitní značky Flexlux je k získání teď za výhodné peníze. Za bezkonkureční cenu 25 025 Kč.
EAN: FX-10013001220060
Šedé látkové lounge křeslo FLEXLUX
Zjistit dostupnost »
Značka: Flexlux
25 025

Lounge křeslo Ghost od značky Flexluxlehký a jemný vzhled. Organický vzhled křesla přináší nadčasový design, který vynikne v retro interiéru. Křesílko Ghost je vyrobeno tak, aby vydrželo po generace. V kombinaci s laserem řezanou základnou z kartáčované oceli v černé barvě a tvarovanou pěnou navrhli křeslo s nejvyšším komfortem a exkluzivním vzhledem. Křeslo je čalouněné látkou s vyšším chlupem Bormio. Pokud chcete velmi příjemnou a huňatou potahovou látku, Bormio je skvělou volbou. Díky technologii „Easy to Clean“ se snadno udržuje. Nábytku dodá exkluzivní vzhled a dojem

Pozn.: Podnožka není součástí balení.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění či podnož i skořepiny, neváhejte nás kontaktovat.

Ostatní parametry: Výška 83 cm. Šířka 87 cm. Hloubka 90 cm. Výška sedu 49 cm. Hloubka sedu 52 cm. Šířka sedu 48 cm. Čalounění Látka (100% PES). Typ látky Bormio 1220 Soft Grey. Podnož Černě lakovaný hliník. Certifikace Certifikát OEKO-TEX.