mclinterier.cz

Šedá rozkládací pohovka Innovation Cassius Twist Charcoal, 115 x 230 cm

Kvalitní a oblíbený kus Šedá rozkládací pohovka Innovation Cassius od spolehlivé značky Innovation máte možnost získat ještě dnes za akční cenu. Ceny již od 84 880 Kč.
EAN: AF193033633
Šedá rozkládací pohovka Innovation Cassius
Zjistit dostupnost »
Značka: Innovation
84 880

Rozkládací pohovka z kolekce Cassius od značky Innovation zaujme nejen svým minimalisticky pojatým designem, ale také praktickým využitím.

Snadné polohování vám dopřeje pohodlné lenošení a vašim hostům komfortní spánek. Během pár sekund totiž získáte ze sedačky lehátko pro dva. Ale i posezení je díky měkké výplni a područkám velmi komfortní. Moderní design navíc vašemu interiéru vdechne působivou atmosféru.

Innovation je dánská značka, ve které se sešly dvě generace – otec Per Frej a jeho syn Oliver Weiss Krogh. Per Frej, starší z rodiny spolupracoval s mnoha architektonickými studii v Dánsku a v mládí studoval v dánském Aarhusu jak architekturu, tak i produktový design.
A právě oba směry propojuje ve své značce, která dbá na vysoký styl, pohodlnost a spolehlivou funkčnost. Innovation, to je dánský design, který má ve světě své pevné a uznávané místo.

Poznámka: Na výrobek se vztahuje 5 let záruky.