mclinterier.cz

Moebel Living Masivní sheeshamový pracovní stůl Giraco 118×60 cm

Hodně prodávaný kousek Moebel Living Masivní sheeshamový pracovní stůl od výrobce s mnohaletou tradicí Moebel Living získáte právě nyní za báječnou cenu. K sehnání zrovna v akci za 7 865 Kč. EAN: 4250243578934
Moebel Living Masivní sheeshamový pracovní
Popis produktu

Pracovní stůl Giraco si oblíbí všichni, kteří milují kvalitní materiály a čistý, jednoduchý design. Deska stolu je vyrobena z masivního sheeshamového dřeva a je usazena na kovovou, černě lakovanou podnož inspirovanou industriálním stylem. Jednoduché linie a kvalitní materiály stolu Giraco vnesou do každého interiéru moderní styl a útulnou atmosféru.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 77 cm. Šířka 118 cm. Hloubka 60 cm. Tloušťka desky 40 mm. Deska Masivní sheeshamové dřevo. Podnož Lakovaný kov. Barva Hnědá. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. .