mclinterier.cz

Moebel Living Dubový jídelní stůl Drome 200 x 100 cm

Kvalitní a oblíbený kousek Moebel Living Dubový jídelní stůl Drome od značky s dlouholetou historií Moebel Living snadno pořídíte u nás skutečně levně! Ceny od 42 881 Kč.
EAN: 4251561903804
Moebel Living Dubový jídelní stůl Drome

Jídelní stůl Drome z masivního dubového dřeva bude skvělou volbou pokud rádi pořádáte rodinné oslavy a setkání s přáteli. Díky použitým materiálům je stůl odolnou, a přesto stylovou volbou do všech moderních domácností. Celkový vzhled kompletuje černá kovová podnož s rovnými liniemi doplněná o dubový nosník, který stolu dodává na robustnosti a originalitě. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání. 

U výrobku z masivního dřeva lze pozorovat suky, zbarvení, drobné trhlinky a další přirozené vlastnosti dubového dřeva.

Ostatní parametry: Šířka 200 cm. Výška 76 cm. Hloubka 100 cm. Tloušťka desky 3,6 cm. Tloušťka podnože 8 cm. Deska Dubové masivní dřevo, olejované. Podnož Černě lakovaný kov. Středový nosník Dubové masivní dřevo. Vyžaduje montáž Ano. Barva Přírodní.