mclinterier.cz

Modro-žlutý koberec Flair Rugs Urban, 133 x 185 cm

Ve slevě tento kus Modro-žlutý koberec Flair Rugs Urban, 133 od top výrobce Flair Rugs lze sehnat tady teď právě za příznivou cenu! Zrovna nyní za cenu 1 790 Kč.
EAN: AF193042066
Modro-žlutý koberec Flair Rugs Urban
Zjistit dostupnost »
Značka: Flair Rugs
1 790

Dopřejte si nefalšované pohodlí a nápaditý design v jednom. S tímto nápaditým kobercem od značky Flair Rugs se vám takového spojení dostane. Ochráníte s ním podlahu před poškozením, vaše nožky před zimou a zároveň bude krásně slušet vašemu interiéru.

Proč si pořídit koberec:
Kromě estetiky je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní předejde.