mclinterier.cz

Hoorns Světle šedá borovicová knihovna Mathi 200 x 150 cm

Vysoce kvalitní produkt Hoorns Světle šedá borovicová knihovna od skvělého a známého výrobce Hoorns jde získat právě teď levně! Aktuálně výhodně za 31 051 Kč. EAN: 8714713165865
Hoorns Světle šedá borovicová knihovna Mathi 200
Zjistit dostupnost »
Značka: Hoorns
31 051
Popis produktu

Knihovna Mathi je vyrobená z masivního borovicového dřeva lakovaného do světle šedého odstínu. Zajímavým detailem, který jistě oceníte, jsou posuvné dveře s prostorem pro uložení knih, fotek a jiných dekorací. Lehká inspirace skandinávským stylem a nadčasový barevný odstín vnese do interiéru vašeho obývacího pokoje i jídelny originální a stylový prvek, který bude i díky velkorysému úložnému prostoru praktickým pomocníkem.  

Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 200 cm. Šířka 150 cm. Hloubka 46,5 cm. Korpus Borovicové dřevo. Police Borovicové dřevo. Povrchová úprava Matná. Barva Šedá. Materiál Dřevo masiv. Rozpětí Od 121 do 150 cm. .