mclinterier.cz

Dřevěný konferenční stolek Kave Home Mosi 90 x 60 cm

Levný produkt Dřevěný konferenční stolek Kave Home Mosi od výrobce se zárukou kvality Kave Home snadno naleznete na našich stránkách teď za super peníze! V současnosti za 14 683 Kč.
EAN: 8433840854830
Dřevěný konferenční stolek Kave Home Mosi
Zjistit dostupnost »
Značka: Kave Home
14 683

Konferenční stolek Mosi z dílny značky Kave Home zaujme svým robustním vzhledem a atraktivní kresbou použitého mungurového dřeva. Přírodní materiál z něj dělá jedinečný kousek s vlastními tóny a texturami a společně s neobvyklými tvary se stane nepřehlédnutelným detailem ve vašem obývacím pokoji. Díky FLEGT certifikaci navíc můžete mít dobrý pocit z toho, že pochází z lesů s kontrolovanou těžbou a nezatěžuje tak životní prostředí. Mosi navíc může být umístěn klidně i do krytého exteriéru, takže nemusí zdobit jen obývací pokoj, ale klidně i pergolu nebo terasu. Doplnit ho můžete druhým kouskem z této série, který se pyšní ještě zajímavějším tvarem.

Ostatní parametry: Výška 33 cm. Šířka 90 cm. Hloubka 60 cm. Tloušťka desky 6 cm. Výška podnože 27 cm. Šířka podnože 20/20 cm. Prostor mezi podnoží 30 cm. Hmotnost 36,5 kg. Deska Mungurové dřevo. Podnož Mungurové dřevo.