mclinterier.cz

Černé látkové zahradní křeslo Mindo 106 s bočním výpletem

Tento vynikající kousek Černé látkové zahradní křeslo Mindo 106 od dodavatele s dlouholetou historií Mindo jde sehnat zde extra výhodně! V akci za cenu 70 700 Kč.
EAN: 30034-070-481
Černé látkové zahradní křeslo Mindo 106
Zjistit dostupnost »
Značka: Mindo
70 700
Popis produktu

Hledáte nadčasový kousek zahradního nábytku? Tak jste tu správně. Představujeme vám zahradní křeslo Mindo 106 s lehkou hliníkovou konstrukcí. Tento unikátní kousek osvěží vzhled vaší zahrady, terasy i balkonu, a to především díky nadčasovému designu a komfortnímu sedáku a opěradlu. Látka Sunbrella je zárukou odolnosti a vytouženého pohodlí. Její vlastnosti oceníte zejména při silném letním slunci i při nepřízni počasí. Osobitost a praktičnost křeslu dodává postranní výplet, který vám zajistí soukromí a také vás ochrání přes větrem. Za vznikem křesla Mindo 106 stojí designéři z Odos Design, kde si pro vás připravili další designové kousky, se kterými křeslo vytvoří jedinečný designový zážitek.

Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem. 

Ostatní parametry: Výška 120 cm. Šířka 90,5 cm. Hloubka 90 cm. Výška sedu 43 cm. Čalounění 100% PVC. Konstrukce Lakovaný hliník. Podnož Lakovaný hliník. Typ látky Sunbrella ML00481. Designér Odos Design. Výplet Polyesterové lano.