mclinterier.cz

Zelený lakovaný noční stolek RAGABA ASHME 42 x 42 cm

Oblíbený a akční produkt Zelený lakovaný noční stolek RAGABA ASHME od top značky Ragaba jde získat tady a teď levně! Výhodně za 5 348 Kč.
EAN: NRAGABACAS117
Zelený lakovaný noční stolek RAGABA ASHME
Zjistit dostupnost »
Značka: Ragaba
5 348

Noční stolek RAGABA ASHME, který se pyšní svěžím skandinávským designem, bude skvělým doplňkem do vaší ložnice. Je vyrobený z masivního jasanového dřeva a lakovaného MDF. Zajímavý originální detail stolku tvoří dřevěný prvek na přední části, který slouží jako madlo. Uvnitř najdete dostatek místa například na vaše oblíbené knihy. ASHME bude skvělým doplňkem k produktům ze stejnojmenné kolekce. Využití najde také jako stolek k pracovnímu či psacímu stolu nebo jako odkládací stolek.

Pozn.: Materiály, které byly použity při každodenní výrobě, pocházejí z dobře obhospodařovaných lesů (certifikováno FSC®) a jsou absolutně přírodní a netoxické. Interiérové fotografie jsou pouze ilustrační, barva stolku je zelená.

Ostatní parametry: Výška 48 cm. Šířka 42 cm. Hloubka 42 cm. Korpus Lakované MDF. Podnož Jasanové dřevo. Rozměr balíku 54 x 54 x 13 cm. Certifikace FSC 100%. Vyžaduje montáž Ano. Barva Zelená. Materiál MDF.