mclinterier.cz

Zelená sametová jídelní židle MICADONI TANAMI

Unikátní a žádaný produkt Zelená sametová jídelní židle MICADONI od společnosti se zárukou kvality Micadoni můžete dostat aktuálně napořád výhodně! Právě nyní za skvělou cenu 6 936 Kč.
EAN: 5903614384403
Zelená sametová jídelní židle
Zjistit dostupnost »
Značka: Micadoni
6 936

Pohodlně se usaďte do jídelní židle Tanami od značky MICADONI. Zaoblená pevná záda ve spojení s područkami poskytují kvalitní komfort, který je podtržen kovovou, zlatě lakovanou podnoží. Ta zaručuje stabilitu a dodává sedacímu prvku nadčasový vzhled. Své uživatele si však získá i svým příjemným, sametovým čalouněním. Elegantní židle Tanami je nabízena v řadě barevném provedení, která hravě promění váš jídelní kout či kavárnu ve stylový interiér.

Tip k čištění: Aby byla vaše židle v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak. U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.

Ostatní parametry: Výška 82 cm. Šířka 67 cm. Hloubka 62 cm. Výška sedu 48 cm. Šířka sedáku 48 cm. Hloubka sedu 48 cm. Výška podnože 40 cm. Výška opěradla 40 cm. Celkem max. nosnost 150 kg. Hmotnost 8 kg.