mclinterier.cz

Zelená látková jídelní židle MICADONI CHAYA

Tento žádaný výrobek Zelená látková jídelní židle MICADONI od přední značky Micadoni dostanete tady teď právě extra se slevou. Zrovna teď v akci za 5 616 Kč.
EAN: 5903614554929
Zelená látková jídelní židle MICADONI
Zjistit dostupnost »
Značka: Micadoni
5 616
Popis produktu

Jídelní židle CHAYA značky MICADONI si vás získá nejen svým elegantně tvarovaným opěradlem s područkami, které zajišťuje pohodlí i při delším sezení. Nadchne vás také její čalounění, které je tvořeno látkou s viditelným propletením vláken a jemnou melanží. Na dotek je příjemně měkká, připomíná přírodní len. Navíc je velice odolná a disponuje vrstvou zabraňující rychlé absorpci tekutin. Obohaťte váš interiér o tento nadčasový designový kousek, který je v nabídce v řadě barevných provedení. Vybírat můžete také z variant čalouněných luxusní sametovou látkou.

Tip k čištění: Aby byla vaše židle v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak. U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.

Ostatní parametry: Výška 85 cm. Šířka 59 cm. Hloubka 57 cm. Výška sedu 46 cm. Šířka sedu 46 cm. Hloubka sedu 46 cm. Výška podnože 40 cm. Max. nosnost 150 kg. Čalounění Látka. Podnož Lakovaný kov.