mclinterier.cz

White Label Černý plastový odkládací stolek WLL Cruiser 57,5×37 cm

Tento diskontní produkt White Label Černý plastový odkládací stolek WLL Cruiser 57,5x37 od značky s dlouholetou historií White Label snadno seženete tady a teď právě téměř zdarma. Právě nyní za 2 797 Kč.
EAN: 8718548042438
White Label Černý plastový odkládací stolek WLL Cruiser
Popis produktu

Cruiser je stylový, pojízdný odkládací stolek, který oceníte v interiéru vašeho domova, ale například také na balkóně. Jeho prakticky řešený úložný prostor je tvořený dvěma policemi, které poskytují dostatek místa pro umístění květin i uložení všech nezbytností, které byste měli rádi u sebe. Police jsou vyrobeny z polypropenu a jsou tak dobře omyvatelné. Rám je z bukového dřeva a je lakovaný. Jeden pár koleček je bržděný. 

Tip: Čištění povrchů plastového nábytku musíme provádět opatrně mokrým hadříkem, abychom jej nepoškrábali. K odstranění odolných skvrn použijeme mycí roztok, poté pečlivě opláchneme a osušíme. 

Ostatní parametry: Výška 59 cm. Šířka 57,5 cm. Hloubka 37 cm. Šířka police 57,5 cm. Hloubka police 37 cm. Max. nosnost 10 kg na polici. Barva Černá. Materiál Plast. 3D modely Ano. .