mclinterier.cz

Tmavě šedá látková lenoška MICADONI Marram 213 cm se zlatou podnoží, pravá

Unikátní a oblíbený výrobek Tmavě šedá látková lenoška MICADONI Marram od značky s tradicí a dobrou pověstí Micadoni snadno můžete sehnat tady teď právě za parádní cenu. Cenově vychází na 28 298 Kč.
EAN: 5903614360636
Tmavě šedá látková lenoška MICADONI Marram 213 cm
Zjistit dostupnost »
Značka: Micadoni
28 298
Popis produktu

Usaďte se na lenošku Marram a dopřejte si uklidňující odpočinek nebo klidné odpoledne plné čtení. Lenoška má široký, velmi pohodlný sedák se stejně pohodlným opěradlem. Příjemný vzhled dodává sada měkkých polštářů, které dostanou váš odpočinek na ještě vyšší úroveň. Čalounění je vyrobeno ze strukturované tkaniny připomínající len, která se značí vysokou kvalitou a odolností proti opotřebení. Tento prvek perfektně vynikne v prostorném interiéru u vaší pohovky. Dokonale však zapadne i do ložnice, do které vnese nádech pohodlí a elegance.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Ostatní parametry: Šířka 213 cm. Výška 85 cm. Hloubka 98 cm. Výška sedu 40 cm. Hloubka sedu 53 cm. Výška opěradla 50 cm. Výška podnože 15 cm. Max. nosnost 250 kg. Martindale 90.000. Čalounění Látka.