mclinterier.cz

Tmavě modrá lakovaná komoda Tom Tailor Color Box 170 x 44 cm

Oblíbený a akční produkt Tmavě modrá lakovaná komoda Tom od společnosti se zárukou kvality Tom Tailor máte možnost koupit momentálně na našich stránkách ve slevě! Cenově vychází na 34 595 Kč.
EAN: 7394084090112
Tmavě modrá lakovaná komoda Tom Tailor Color Box 170 x
Zjistit dostupnost »
Značka: Tom Tailor
34 595
Popis produktu

Komoda Color box pochází ze stejnojmenné kolekce nábytku, která upoutá pozornost svým barevným provedením. Každá z jejích čtyř zásuvek má trochu jiný odstín modré barvy a vnese tak do interiéru hravost a veselost. A protože dostatečný úložný prostor je nezbytností každé domácnosti, najdete v komodě také čtyři prostorné police, které jsou zavřeny za dvěma dveřmi s úchytkami v podobě drobných kulatých prohlubní. Na výrobu komody bylo použito lakované MDF a její podnož tvoří masivní dubové dřevo, které svým přírodním zbarvením dodává komodě šmrnc. Díky vyššímu provedení podnože lze komodu bez problémů přivítat i v domácnostech s robotickým vysavačem.

Ostatní parametry: Výška 80 cm. Šířka 170 cm. Hloubka 44 cm. Rozměr dveří 56×56 cm. Rozměr zásuvky 9x49x33 cm. Výška podnože 18 cm. Hmotnost 68 kg. Korpus Lakované MDF. Zásuvky Lakované MDF. Podnož Dubové dřevo.