mclinterier.cz

Take Me Home Tmavě modrá látková dvoumístná pohovka Velo 209 cm s černou podnoží

Ve slevě produkt Take Me Home Tmavě modrá látková dvoumístná pohovka Velo 209 cm s černou od značky s dlouholetou historií Take Me Home snadno můžete pořídit právě nyní až neuvěřitelně levně! Nyní pořídíte za super cenu 78 046 Kč.
EAN: VELO-SOFA
Take Me Home Tmavě modrá látková dvoumístná pohovka Velo 209 cm s
Zjistit dostupnost »
Značka: Take Me Home
78 046
Popis produktu

Pohovka Velo se nechává inspirovat velice oblíbeným skandinávským stylem, který přetváří do jedinečného designu. Čalounění z příjemné látky je doplněno o skořepinu z dubové dýhy, která vytváří příjemný designový prvek. Lakovaná kovová podnož zajišťuje perfektní stabilitu a společně s čalouněním vytváří elegantní spojení. Skvěle se hodí do všech interiérů a designového prostředí, stejně tak komerčních prostor.

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění či podnože nás neváhejte kontaktovat

Zobrazený produkt: Čalounění Davis Icon 79.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Možnosti čalounění: Davis látky: Icon, Grande, Arte, Wooly, Nobilia, Bergamo, Grace, Vida.

Ostatní parametry: Výška 82 cm. Šířka 209 cm. Hloubka 93 cm. Zobrazené čalounění DAVIS ICON 79. Čalounění Výběr z látek DAVIS. Gramáž látky 330 g/m2. Martindale 45.000. Látka 100% PES. Podnož Lakovaný kov. Sedák Dubová dýha.