mclinterier.cz

Take Me Home Dubová jídelní židle Canva s bílým koženkovým sedákem

Kvalitní a žádaný produkt Take Me Home Dubová jídelní židle Canva s bílým od skvělého a známého výrobce Take Me Home jednoduše seženete v naší online nabídce opravdu výhodně. Momentálně v akci za 6 731 Kč.
EAN: CANVA_WH_EKO
Take Me Home Dubová jídelní
Popis produktu

Jídelní židle Canva od značky take me HOME je klasická dřevěná židle ve skandinávském designu. Její tvary zjevně odkazují na nejlepší skandinávský design 70. let. Měkký sedák z kvalitní ekokůže poskytne maximální komfort při sezení. Celá konstrukce je vyrobena z dubového dřeva, což židli poskytne patřičnou odolnost a stabilitu. Surová forma a kvalita materiálu bude díky svému jedinečnému, ale stále univerzálnímu charakteru trendy doplňkem do všech různých interiérů. 

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. V případě zájmu o další varianty nás neváhejte kontaktovat.

Ostatní parametry: Výška 80 cm. Šířka 43 cm. Hloubka 45 cm. Typ látky MADRYT (100% PU). Gramáž látky 400 g/m². Martindale 102.400. Čalounění Ekokůže. Konstrukce Masivní dubové dřevo. Certifikace FSC certifikát. Barva Bílá.