mclinterier.cz

Take Me Home Černý dubový modulový regál Inteligo 40 x 160 cm

Zajímavý produkt Take Me Home Černý dubový modulový regál Inteligo od skvělého a známého výrobce Take Me Home můžete dostat aktuálně na našich stránkách až neuvěřitelně levně. Nyní nakoupíte za 20 167 Kč.
EAN: INT_BL_2
Take Me Home Černý dubový modulový regál Inteligo 40 x 160
Zjistit dostupnost »
Značka: Take Me Home
20 167
Popis produktu

Modulární regál Inteligo zaujme již na první pohled. Jedná se o kus nábytku, který se přizpůsobí potřebám uživatele. Systém Inteligo umožňuje uspořádat prostor a rozšířit jej přidáním nových úrovní regálů. Inteligo je ideálním řešením pro optické rozdělení či zvětšení prostoru. Nábytek z této série vypadá velmi zajímavě, a to díky speciálnímu systému neviditelných spojovacích prvků, který působí dojmem, že nábytkové police jsou zavěšeny mezi držáky. Inteligo umožňuje zajímavé uspořádání velkého prostoru nábytkem různých výšek a šířek, díky čemuž interiér působí konzistentně. Konstrukce z lakovaného kovu a police z dubové dýhy tvoří perfektní celek, který vnese do vašeho domova skandinávský a zároveň průmyslový design. Dolaďte si svůj interiér přesně dle vašich potřeb s regály Inteligo.

Ostatní parametry: Výška 40 cm. Šířka 160 cm. Hloubka 34 cm. Police Dubová dýha. Konstrukce Lakovaný kov. Barva Černá. Barva Přírodní. Materiál Kov. Materiál Dýha. Rozpětí Od 151 do 200 cm.