mclinterier.cz

Světle šedý skleněný rozkládací jídelní stůl Kave Home Axis 140/200 x 90 cm

Kvalitní a levný výrobek Světle šedý skleněný rozkládací od společnosti s předním postavením na trhu Kave Home jde sehnat zde za rozumné peníze! Za bezkonkureční cenu 19 577 Kč.
EAN: 8433840411583
Světle šedý skleněný rozkládací jídelní stůl Kave Home
Zjistit dostupnost »
Značka: Kave Home
19 577
Popis produktu

Stylový jídelní stůl Kave Home Axis zaujme nejen svým jedinečným designem, ale oceníte také jeho praktickou stránku. Deska stolu je vyrobenatvrzeného skla  a vytváří tak elegantní a designový celek, který se jen tak nevidí.  Menší část, díky které lze stůl rozšířit, je vyrobená z lakované MDF desky a celkovou zvětšenou část můžete využít při větších sešlostech. Podnož z lakované oceli zajímavě zkosené hrany a to dodává stolu na atraktivitě. Jídelní stůl LaForma Atta se hodí do moderních i klasických interiérů.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 76 cm. Šířka 140/200 cm. Hloubka 90 cm. Výška podnože 66 cm. Tloušťka desky 10 mm. Míst k sezení 6/8 osob. Hmotnost 72 kg. Nosnost 60 kg. Deska Tvrzené sklo. Podnož Lakovaná ocel.