mclinterier.cz

Světle šedá žinylková trojmístná rozkládací pohovka MICADONI Willow 225 cm

Neodolatelný kousek Světle šedá žinylková trojmístná rozkládací pohovka MICADONI originál od výrobce Micadoni snadno získáte v naší internetové nabídce pořád výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 33 033 Kč.
EAN: 5903614595632
Světle šedá žinylková trojmístná rozkládací pohovka MICADONI
Zjistit dostupnost »
Značka: Micadoni
33 033
Popis produktu

Odpočiňte si do sytosti na pohovce Willow od značky Micadoni. Jednoduchý, avšak poutavý design je obohacen polštáři, které poskytují ideální komfort při večerním odpočinku. Mile vás překvapí také její funkčnost, kdy se ze sedačky rázem stane pohodlné lůžko pro vaše hosty. Žinylková tkanina je velmi luxusní a příjemná na dotek. Proplétané nitě vytváří netradiční efekt, které oceníte nejen vy ale i vaše návštěva. Tkanina je navíc vysoce odolná proti oděru a obsahuje funkci Water Blocked, která chrání pohovku před absorpcí tekutiny. Willow je v nabídce v široké škále barevném provedení. Pozvedněte váš interiér ve skandinávském, bohémském nebo retro stylu!

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Ostatní parametry: Šířka 225 cm. Výška 90 cm. Hloubka 99 cm. Výška sedu 45 cm. Šířka sedu 195 cm. Hloubka sedu 57/80 cm. Šířka područek 15 cm. Výška podnože 12 cm. Rozměr lůžka 195 x 142 cm. Max. nosnost 300 kg.