mclinterier.cz

Set dvou bílých lakovaných odkládacích stolků Kave Home Kirb 40/50 cm

Kvalitní kus Set dvou bílých lakovaných od skvělého výrobce Kave Home je k získání v naší aktuální nabídce za výhodné peníze! Výhodně za cenu 4 648 Kč.
EAN: 8433840315621
Set dvou bílých lakovaných odkládacích stolků Kave
Zjistit dostupnost »
Značka: Kave Home
4 648
Popis produktu

Elegantní set dvou odkládacích stolků Kave Home Kirb minimalistického designu disponuje masivní dubovou podnoží a bíle lakovanou MDF deskou. Nestárnoucí spojení bílého a přírodního odstínu dřeva vytváří dokonalou souhru, kterou si pro její nadčasovost zamilujete. Díky jednoduchosti a minimalistickému designu stolky výborně doladí moderně i klasicky zařízené interiéry a vnesou do nich eleganci a styl.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 40/45 cm. Průměr 40/50 cm. Tloušťka desky 1,8 cm. Výška podnože 43/38 cm. Hmotnost 6,3 kg. Max nosnost 35 kg. Deska Lakované MDF. Podnož Dubové dřevo. Barva Bílá. Materiál MDF.