mclinterier.cz

Šedá lakovaná koupelnová zrcadlová skříňka Tom Tailor Color Bath 58 x 80 cm

Často hledaný produkt Šedá lakovaná koupelnová zrcadlová skříňka Tom Tailor Color Bath 58 x od společnosti s výborným jménem Tom Tailor je k dispozici zde teď právě pořád výhodně. Cena již od 11 025 Kč.
EAN: 7394084095278
Šedá lakovaná koupelnová zrcadlová skříňka Tom Tailor Color Bath 58 x 80
Zjistit dostupnost »
Značka: Tom Tailor
11 025
Popis produktu

Color Bath značky Tom Tailor je kolekce koupelnového nábytku, která vás uchvátí především svými hravými a veselými barvami. Vybírat můžete z osmi různých barevných provedení. Stejně jako všechny ostatní produkty z této kolekce, je i tato zrcadlová skříňka nejen velice stylová a atraktivní, ale především praktická. Nabízí úložný prostor v podobě čtyř polic. Dvě z nich jsou důmyslně ukryty za dvířky se zrcadlovou plochou a vy je tak můžete využít k uložení věcí, které nemají být vidět. Prostorné zrcadlo navíc oceníte při čištění zubů nebo při odličování. Použité lakované MDF je odolné vůči prachu a vlhkosti – do koupelny se tedy skvěle hodí a snadno se udržuje v čistotě.

Ostatní parametry: Výška 58 cm. Šířka 80 cm. Hloubka 16 cm. Hmotnost 13 kg. Max. nosnost 10 kg. Skříňka Lakované MDF. Dvířka Zrcadlové sklo. Rozměr balíku 95×57,5×6 cm. Barva Šedá. Barva Transparentní.