mclinterier.cz

Scandi Hnědý dřevěný jídelní stůl Kalma 180×90 cm

Tento kvalitní a levný kousek Scandi Hnědý dřevěný jídelní stůl Kalma 180x90 od našeho výrobce Scandi jde pořídit nyní ve výhodné akci. Momentálně v akci za 25 490 Kč. EAN: 5706553406812
Scandi Hnědý dřevěný jídelní stůl Kalma 180x90
Zjistit dostupnost »
Značka: Scandi
25 490
Popis produktu

Jídelní stůl Kalma nabízí stylovou a jednoduchou formu provedení. Kombinace masivní jilmové desky a kovové podnože vnese do vašeho domova nadčasový prvek a také osobitou atmosféru. Tento krásný a prostorný jídelní stůl skvěle doplní moderní i klasicky zařízené jídelny s přírodními prvky i prvky industriálního a vintage stylu. Pro vytvoření jednotného celku doporučujeme kombinovat s dalším nábytkem z řady Kalma. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 75 cm. Šířka 180 cm. Hloubka 90 cm. Deska Jílmové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. . . .