mclinterier.cz

Oranžové látkové zahradní křeslo Mindo 106 s bočním výpletem

Tento žádaný produkt Oranžové látkové zahradní křeslo Mindo 106 od přední společnosti Mindo snadno najdete tady teď extra výhodně. Nyní můžete mít za 75 252 Kč.
EAN: 30034-013-619
Oranžové látkové zahradní křeslo Mindo 106
Zjistit dostupnost »
Značka: Mindo
75 252

Hledáte nadčasový kousek zahradního nábytku? Tak jste tu správně. Představujeme vám zahradní křeslo Mindo 106 s lehkou hliníkovou konstrukcí. Tento unikátní kousek osvěží vzhled vaší zahrady, terasy i balkonu, a to především díky nadčasovému designu a komfortnímu sedáku a opěradlu. Látka Sunbrella je zárukou odolnosti a vytouženého pohodlí. Její vlastnosti oceníte zejména při silném letním slunci i nepřízni počasí. Osobitost a praktičnost křeslu dodává postranní výplet, který vám zajistí soukromí a také vás ochrání přes větrem. Za vznikem křesla Mindo 106 stojí designéři z Odos Design, kde si pro vás připravili další designové kousky, se kterými křeslo vytvoří jedinečný designový zážitek.

Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem

Ostatní parametry: Výška 120 cm. Šířka 90,5 cm. Hloubka 90 cm. Výška sedu 43 cm. Čalounění 100% PVC. Konstrukce Lakovaný hliník. Výplet Polyesterové lano. Podnož Lakovaný hliník. Typ látky ML00619. Designér Odos Design.