mclinterier.cz

Hořčicově žlutá látková rohová pohovka Kave Home Blok 240 cm, pravá

Kvalitní a žádaný kousek Hořčicově žlutá látková rohová pohovka Kave Home Blok značky Kave Home snadno můžete pořídit tady levně! Aktuálně za super cenu 45 915 Kč.
EAN: 8433840702681
Hořčicově žlutá látková rohová
Zjistit dostupnost »
Značka: Kave Home
45 915

V dnešní době je odpočinek velmi důležitým aspektem našeho života. Proto by ve vašem bydlení nemělo chybět pohodlné sezení. Značka Kave Home navrhla rohovou pohovku Blok, určenou přesně pro to! Zaujme nejen svým pohodlím ale i jednoduchým designem. Celá pohovka je potažena snímatelným potahem, který lze snadno vyprat. Látka potahu, je příjemná na dotek a zajistí tak kvalitní, ničím nerušený odpočinek, který oceníte nejen Vy ale i Vaše návštěva. Výhodou je i hořčicově žlutá barva, která dodává pohovce krásný vzhled a rozzáří každý interiér. 

Tip: Při čistění nepoužívejte abrazivní prostředky, jako jsou acetony, bělidla, rozpouštědla. K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Ostatní parametry: Výška 69 cm. Šířka 240 cm. Hloubka 174 cm. Výška sedu 41 cm. Výška loketní opěrky 69 cm. Šířka loketní opěrky 30 cm. Šířka sedu 180 cm. Hloubka sedu 70 cm. Výška opěradla 28 cm. Hmotnost 1 Kg.