mclinterier.cz

Hnědý mramorový jídelní stůl Marco Barotti Tivoli 220 x 100 cm

Hodně prodávaný produkt Hnědý mramorový jídelní stůl Marco Barotti Tivoli 220 x od dodavatele s dlouholetou historií Marco Barotti máte možnost sehnat právě teď v nabídce téměř zdarma! Produkt koupíte teď u nás za 48 458 Kč.
EAN: MB4003_MB3004
Hnědý mramorový jídelní stůl Marco Barotti
Popis produktu

Perfektní jídelní stůl není jen dokonalou ozdobou jídelny, ale stává se i srdcem celého domova. Dodejte svému interiéru opravdový designový klenot! Mírně oválný jídelní stůl Tivoli s mramorovou deskou z dílny Marco Barotti v sobě spojuje aktuální designové trendy a nadčasovou eleganci. Potěší tedy oko znalého milovníka designu i všechny se slabostí pro opravdový luxus. Okolo prostorné desky upevněné na dvou centrálních podnožích se pohodlně usadí až 8 osob. Svým designem a dekorem stůl Tivoli podtrhne atmosféru zejména moderních jídelen laděných do luxusního a výrazného glamour stylu, ale i těch zařízených v duchu čistého minimalismu. Pozvete ho do své jídelny?

Ostatní parametry: Šířka 220 cm. Hloubka 100 cm. Výška 74 cm. Spodní průměr podnože 50 cm. Tloušťka spodní desky 18 mm. Tloušťka horní desky 6 mm. Spodní deska Laminát (DTDL). Vrchní deska Keramika. Dekor vrchní desky Frappuccino (hnědá mramor). Podnož Lakované MDF.