mclinterier.cz

Hnědý kulatý mramorový jídelní stůl Marco Barotti Tivoli 119 cm

Tento akční a ve slevě produkt Hnědý kulatý mramorový jídelní od našeho předního výrobce Marco Barotti pohodlně dostanete online extra výhodně. Aktuálně za 39 490 Kč.
EAN: MB4003_MB3001
Hnědý kulatý mramorový jídelní stůl Marco Barotti Tivoli
Popis produktu

Perfektní jídelní stůl není jen dokonalou ozdobou jídelny, ale stává se i srdcem celého domova. Dodejte svému interiéru opravdový designový klenot! Kulatý jídelní stůl Tivoli s mramorovou deskou z dílny Marco Barotti v sobě spojuje aktuální designové trendy a nadčasovou eleganci. Potěší tedy oko znalého milovníka designu i všechny se slabostí pro opravdový luxus. Okolo prostorné desky upevněné na centrální podnoži se pohodlně usadí až 4 osoby. Svým designem a dekorem stůl Tivoli podtrhne atmosféru zejména moderních jídelen laděných do luxusního a výrazného glamour stylu, ale i těch zařízených v duchu čistého minimalismu. Pozvete ho do své jídelny?

Ostatní parametry: Průměr 119 cm. Výška 74,4 cm. Spodní průměr podnože 50 cm. Tloušťka spodní desky 18 mm. Tloušťka horní desky 6 mm. Spodní deska Laminát (DTDL). Vrchní deska Keramika. Dekor vrchní desky Frappuccino (hnědá mramor). Podnož Lakované MDF. Barva Černá.