mclinterier.cz

Dubový pracovní stůl TEMAHOME Multi 160 x 90 cm s černou podnoží

Často hledaný produkt Dubový pracovní stůl TEMAHOME Multi 160 x od značky s dlouholetou historií Temahome k dostání zde za báječnou cenu! Nyní za akční cenu 10 873 Kč. EAN: 5603449613760
Dubový pracovní stůl TEMAHOME Multi 160 x
Zjistit dostupnost »
Značka: TemaHome
10 873
Popis produktu

Designový pracovní stůl Multi od značky TEMAHOME se vám přizpůsobí na plné čáře! A to hlavně díky modernímu a minimalistickému designu stolní podnože, kterou lze otočit na více způsobů přesně tak, jak se vám líbí nejvíce. Multi přinese funkčnost a originalitu do každého moderního, skandinávského i minimalistického interiéru. Tento elegantní stůl najde své místo ve vaší domácí kanceláři, obývacím pokoji, ale také například v ložnici. 

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 77 cm. Šířka 160 cm. Hloubka 90 cm. Deska Dýha. Podnož Lakovaný kov. tloušťka desky 5 cm. Dekor Dub. Barva Přírodní. Materiál Dýha. .