mclinterier.cz

Dubový pracovní stůl TEMAHOME Flow 140 x 75 cm se zelenou podnoží

Kvalitní a žádaný výrobek Dubový pracovní stůl TEMAHOME Flow 140 x 75 cm se zelenou od skvělé značky Temahome jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď skutečně výhodně! Zrovna nyní za cenu 8 438 Kč. EAN: 5603449053245
Dubový pracovní stůl TEMAHOME Flow 140 x 75 cm
Zjistit dostupnost »
Značka: TemaHome
8 438
Popis produktu

Designový pracovní stůl Flow od značky TEMAHOME se vám přizpůsobí na plné čáře! A to hlavně díky modernímu a minimalistickému designu stolní podnože, kterou lze otočit na více způsobů přesně tak, jak se vám líbí nejvíce. Flow přinese funkčnost a originalitu do každého moderního, skandinávského i minimalistického interiéru. Tento elegantní stůl najde své místo ve vaší domácí kanceláři, obývacím pokoji, ale také například v ložnici. 

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 75 cm. Šířka 140 cm. Hloubka 75 cm. Deska Dýha. Podnož Lakovaný kov. Tloušťka desky 3 cm. Dekor Dub. max. nosnost 25 kg. Barva Přírodní. Materiál Dýha.