mclinterier.cz

Černý kuchyňský robot Black Rose Collection – BerlingerHaus

Tento neodolatelný výrobek Černý kuchyňský robot Black Rose Collection od této skvělé značky Berlingerhaus získáte na našich stránkách teď právě se slevou! Nyní nakoupíte za 7 769 Kč.
EAN: AF601069317
Černý kuchyňský robot Black
Popis produktu

Tento multifunkční kuchyňský robot od značky BerlingerHaus si své právoplatné místo v kuchyni získá jak díky svému extrémnímu výkonu, tak i kompaktnosti a jednoduchou obsluhou. I přesto si však zachovává elegantní design, díky kterému ho můžete hrdě vystavit přímo na kuchyňské lince.

Celonerezová mísa s objemem až 6 litrů vám umožní hravě zpracovat velké množství surovin na jednou. Přitom si však robot zachoval své kompaktní rozměry, ladnou ergonomickou konstrukci a snadnou manipulaci. Jelikož se všechny nástavce v míse pohybují kolem své osy a navíc kolem osy převodovky, zpracují kompletně celý obsah mísy i v okrajích a všechny suroviny tak zanechají dokonale promíchané. Díky libovolnému přepínání až 6ti rychlostí s pulsní funkcí je tento kuchyňský pomocník přizpůsoben k rychlému šlehání smetany i jemnému hnětení velkého množství chlebového těsta.

Součástí tohoto robota je také plnohodnotný mixér s velkou skleněnou nádobou a mlýnek na maso. Příslušenství lze však kdykoliv odejmout pro snazší manipulaci. Zatímco mixér o objemu 1,5 litru, si hravě poradá s přípravou smoothie, polévky nebo omáčky, milovníky masa si jistě získá výkonný mlýnek, díky kterému psi dopřejete domácí mleté maso, vepřové na sekanou, nebo zdravou variantu krůtího burgeru.