mclinterier.cz

Černý konferenční stolek s deskou z mangového dřeva LABEL51 Vintage XL

Tento kvalitní a levný kus Černý konferenční stolek s od přední společnosti LABEL51 máte možnost sehnat v naší online nabídce za výhodnou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 6 290 Kč.
EAN: AF508803337
Černý konferenční stolek s deskou z mangového dřeva LABEL51 Vintage
Zjistit dostupnost »
Značka: LABEL51
6 290
Popis produktu

Dřevo a kov, toť láska, která nerezaví! Tenhle stolek bude překrásným, industriálně laděným doplňkem, který váš obývací pokoj promění v místo jako vystřižené z časopisu o bydlení.

Značka LABEL51 byla založena roku 2012. Jde o holandského výrobce nábytku, osvětlení a dekorací, který nabízí stylové kolekce plné unikátních a autentických produktů, které svým moderním, přesto však nestárnoucím designem, ozdobí každý interiér.

O materiálu:
Mangovník je známý spíše pro své plody, ale i jeho velmi cenné dřevo je hodno obdivu. Existuje v široké paletě barev, je příjemně hřejivé, udržitelné a ekologické. Na mnoho plantážích je totiž mangovník pro své dřevo využit až ve chvíli, kdy přestane produkovat plody. Nic z něj tedy nepřijde na zmar. Na světě existuje až 70 druhů tohoto stromu, který je například pro hinduisty posvátným.

Upozornění: Deska stolu není zcela rovná, jak je zřejmé na ilustračních fotografiích. Jde o charakteristický rys mangového dřeva.