mclinterier.cz

Černý borovicový kulatý bistro stolek DUTCHBONE Braza Round 75 cm

Kvalitní a žádaný výrobek Černý borovicový kulatý bistro stolek DUTCHBONE Braza Round od známé společnosti Dutchbone jde nakoupit právě teď u nás extra se slevou. V současnosti pořídíte za cenu 15 371 Kč.
EAN: 8718548043862
Černý borovicový kulatý bistro stolek
Zjistit dostupnost »
Značka: Dutchbone
15 371
Popis produktu

Černý kulatý jídelní stůl Braza s dýhovanou deskou a černě lakovanou podnoží je moderní, minimalisticky řešený stůl, který velmi dobře doplní interiéry s industriálními prvky i prvky moderního designu. Hledáte-li stylový jídelní stůl do menší kuchyně nebo do veřejného prostoru vaší kavárny, restaurace či baru, je tento stůl výbornou volbou.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 75 cm. Průměr 75 cm. Výška desky 0,5 cm. Deska Borovicová dýha, kov. Podnož Lakovaný kov. Max. nosnost 50-150 kg (hrana a střed stolu). Barva Černá. Materiál Dýha. 3D modely Ano. .