mclinterier.cz

Černo-béžový koberec Vitaus Farsiko, 60 x 100 cm

Hodně prodávaný produkt Černo-béžový koberec Vitaus Farsiko, 60 x 100 od top značky Vitaus snadno pořídíte tady teď právě opravdu levně. Nyní pořídíte za 449 Kč. EAN: AF193046711
Černo-béžový koberec Vitaus Farsiko
Zjistit dostupnost »
Značka: Vitaus
449
Popis produktu

Značka Vitaus, to jsou koberce, které něco vydrží. Jsou vysoce odolné, protiskluzové a lze je prát v pračce. Hodí se tak i na místa, která jsou pod velkou zátěží jako třeba kuchyně (hned u kuchyňské linky, abyste měli nohy v teple) nebo chodba. Ale stejně tak je můžete dát pod kávový stolek, pohovku nebo třeba k posteli.

Výhody materiálu:
Tento kousek se díky svému materiálu řadí mezi syntetické koberce, které mají nejednu výhodu. Mají nižší výrobní náklady, tudíž i cena je neporovnatelně nižší než u koberců z přírodních vláken. Maji skvělé antistatické vlastnosti a jsou velmi odolné proti roztočům, což je dělá ideální volbou pro alergiky. Díky svému zpracování si drží sytější odstíny a mají tvarovou stálost.

Údržba koberce:
Nejenom, že se dá bez námahy umýt v ruce, ale lze ho také hodit do pračky a vyprat na 30 °C. Vyhněte se bělidlům a při ručním mytí koberec nemačkejte a násilně neždímejte.