mclinterier.cz

Černá komoda DUTCHBONE Sol L 55 x 40 cm

Tento akční produkt Černá komoda DUTCHBONE Sol L 55 od výrobce s mnohaletou tradicí Dutchbone lze koupit momentálně na webu levně! Aktuálně za 11 522 Kč.
EAN: 8718548020832
Černá komoda DUTCHBONE Sol
Zjistit dostupnost »
Značka: Dutchbone
11 522
Popis produktu

Sol L inspirována starými komodami z minulého století v hnědém odstínu nabízí tři velké a jednu malou zásuvku v horní části, jež navíc vytváří optickou iluzi pěti malých zásuvek. Již zmiňované zásuvky jsou vyrobeny z borovicového dřeva a dbají velký důraz na detail v podání kovových rukojetí a jmenovek. Velmi podstatnou součástí komody je rám z dřevovláknitých desek lakovaný tak, aby připomínal industriální kovový nábytek. Stabilitu a elegantní a stylové propojení pak poskytuje mohutná kovová podnož.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Šířka 55 cm. Výška 80 cm. Hloubka 40 cm. Výška podnože 15 cm. Výška komody 65 cm. Nosnost 30 kg. Čelo Borovicové dřevo. Podnož Lakovaný kov. Korpus MDF. Barva Černá.