mclinterier.cz

Bloon Paris Oranžový látkový sedací/gymnastický míč Bloon Original 55 cm

Ve slevě tento výrobek Bloon Paris Oranžový látkový sedací/gymnastický míč Bloon Original 55 od odblíbeného výrobce Bloon Paris jednoduše můžete získat v naší online nabídce za mimořádně nízkou cenu. Právě nyní za 5 162 Kč. EAN: 7421035718785
Bloon Paris Oranžový látkový sedací/gymnastický míč Bloon
Popis produktu

Elegantní, zdravý a originální. Tak by se jednoduše dal popsat sedací míč Original od značky Bloon. Byl navržen francouzskými designéry a ručně vyroben v Portugalsku, čímž si vysloužil určitou dávku poklony. Lehký jako pírko, ale pevný jako kámen – se svými 2 kg unese Bloon až 120 kg a nabízí velkou odolnost vůči tření. Jeho použití je velmi snadné díky: vyvážené neklouzavé základně; 360° pásku, díky kterému jej přenesete kamkoliv; trvalému přístupu k nafukovacímu ventilu pro snadné nastavení tvrdosti. Díky příjemnému čalounění, které má navíc certifikaci OEKO-TEX Standard 100 získáte pohodlné posezení a zároveň snadnou údržbuDíky mikropohybům stabilizace při sezení na Bloonu fungují vaše podpůrné svaly a tělo se zpevňuje. Hodinové sezení na kancelářské židli, jakkoli je ergonomické, nezatěžuje žádné svaly a způsobuje tlak na páteř a meziobratlové ploténky. Bloon vás ochrání před statickou stabilitou, aby přirozeně napravil vaše držení těla a snížil stres páteře. Na Bloonu člověk jen tak nesedí, to je pravda. Ale to je také pro vaše dobro. Lepší krevní oběh, lepší tonus, pár spálených kalorií: je to jako nepřetržitá gymnastika, aniž byste si to (příliš) uvědomovali. Pořiďte si váš vlastní Bloon i k vám domů a dopřejte svému tělu zdravé posezení.

Balení obsahuje: Nafukovací míč Bloon + pásek, manuální pumpu, odstraňovač ventilu, ventil, manuál.

Pozn.: PVC balón je bez obsahu ftalátů, zaručená ochrana proti prasknutí. Doporučeno osteopaty.

Ostatní parametry: Průměr 55 cm. Výška sedu 45-55 cm (dle nafouknutí. Pro osoby 145-185 cm. Pásek, rukojeť Ekokůže. Míč PVC. Max. nosnost 120 kg. Čalounění Látka (100% PES). Certifikace Certifikát OEKO-TEX Standard 100. Odnímatelnost potahu Ano. Pratelnost potahu Ano.