mclinterier.cz

Bílý oboustranný dětský koberec Narma Ülejõe, 140 x 200 cm

Oblíbený a kvalitní kousek Bílý oboustranný dětský koberec Narma Ülejõe, 140 od dodavatele s dobrým jménem Narma jde nakoupit v naší internetové nabídce za super cenu! Cenově vychází na 5 990 Kč.
EAN: AF303139926
Bílý oboustranný dětský koberec Narma Ülejõe
Zjistit dostupnost »
Značka: Narma
5 990

Žinylkový koberec Ulejoe od značky Narma je navržený i vyrobený v Estonsku a disponuje vlastnostmi, které přijdou vhod v nejedné domácnosti.

Jeho povrch je složený z 80% přírodní bavlny, jenž je vyrobena šetrně k životnímu prostřední výhradně z recyklovaných materiálů. Zbylých 20% pak tvoří polyester zaručující antistatické vlastnosti i schopnost tlumit zvuk.

Na praktičnosti pak dodá kromě oboustranného motivu i snadná údržba, kterou hravě zvládne i robotický vysavač. Skvěle se navíc hodí i do místností vybavených podlahovým topením.

Koberec smartWeave® se pyšní i mezinárodně uznávaným certifikátem OEKO-TEX® zabezpečující výrobu pouze ze zdravotně nezávadných materiálů.

Upozornění: Koberec není protiskluzový, pro docílení této vlastnosti je však možné dokoupit podložku Metro od stejnojmenné značky.

Parametry:
Tloušťka koberce – přibližně 0,3 cm, v rozích pak až 1 cm,
Povrchová úprava – šířka tónovaného okraje je 7 cm, viditelné jsou však pouze cca 3 cm.