mclinterier.cz

Bílý mramorový jídelní stůl Marco Barotti Tivoli 220 x 100 cm

Tento vynikající produkt Bílý mramorový jídelní stůl Marco Barotti od této skvělé značky Marco Barotti snadno můžete získat aktuálně se slevou! Akční cena 48 458 Kč.
EAN: MB4001_MB3004
Bílý mramorový jídelní stůl Marco Barotti
Popis produktu

Perfektní jídelní stůl není jen dokonalou ozdobou jídelny, ale stává se i srdcem celého domova. Dodejte svému interiéru opravdový designový klenot! Mírně oválný jídelní stůl Tivoli s mramorovou deskou z dílny Marco Barotti v sobě spojuje aktuální designové trendy a nadčasovou eleganci. Potěší tedy oko znalého milovníka designu i všechny se slabostí pro opravdový luxus. Okolo prostorné desky upevněné na dvou centrálních podnožích se pohodlně usadí až 8 osob. Svým designem a dekorem stůl Tivoli podtrhne atmosféru zejména moderních jídelen laděných do luxusního a výrazného glamour stylu, ale i těch zařízených v duchu čistého minimalismu. Pozvete ho do své jídelny?

Ostatní parametry: Výška 74 cm. Spodní průměr podnože 50 cm. Tloušťka spodní desky 18 mm. Tloušťka horní desky 6 mm. Spodní deska Laminát (DTDL). Vrchní deska Keramika. Dekor vrchní desky Look Statutario (bílá mramor). Podnož Lakované MDF. Šířka 220 cm. Hloubka 100 cm.