mclinterier.cz

Bílý látkový modul MICADONI MARGO 84 x 84 cm

Akční a ve slevě produkt Bílý látkový modul MICADONI MARGO od dodavatele kvalitních produktů Micadoni lze sehnat právě teď v naší nabídce za skvělou cenu! Produkt momentálně prodáváme za 7 983 Kč.
EAN: 5903614376613
Bílý látkový modul MICADONI MARGO 84 x 84
Zjistit dostupnost »
Značka: Micadoni
7 983
Popis produktu

Sedací modul Margo od značky Micadoni zaujme již na první pohled svým robustním vzhledem. Modul je čalouněný příjemnou, strukturovanou látkou, která v kombinaci s elegantním prošíváním dodává modulu jemný a zároveň trendy design. Látka disponuje technikou Easy Clean, která zabraňuje nasávání tekutin do látky. Modul Margo zajistí maximální komfort při posezení. Modul Margo lze také využít jako podnožku k vaší pohovce.  V nabídce jsou také sedací moduly (mohou posloužit i jako podnožky), pohovky v dalších rozměrech, dekorativní polštáře i loketní opěrky. Sestavte si pohovku přesně dle vašich potřeb díky neomezeným možnostem řady MARGO.

Tip: Doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyvarujte se silného tření nebo náhlých prudkých pohybů. Nepoužívejte vysavač.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Skutečná barva látky se může mírně lišit od barvy na obrazovce z důvodu různých typů obrazovek a jejich nastavení.

Ostatní parametry: Šířka 84 cm. Hloubka 84 cm. Výška 45 cm. Hmotnost 13 kg. Výška podnože 2 cm. Max. nosnost 150 kg. Výplň Pěna HR s vysokou odol.. Hustota výplně 30 kg/m³. Gramáž látky 320 g /m². Martindale 90.000.