mclinterier.cz

Bílý dřevěný pracovní stůl TEMAHOME Flow 140 x 75 cm se zelenou podnoží

Zajímavý výrobek Bílý dřevěný pracovní stůl TEMAHOME Flow 140 x pocházející od značky Temahome získáte zrovna za extra cenu. Právě teď jen za 7 531 Kč.
EAN: 5603449053238
Bílý dřevěný pracovní stůl TEMAHOME Flow 140 x
Zjistit dostupnost »
Značka: TemaHome
7 531

Designový pracovní stůl Flow od značky TEMAHOME se vám přizpůsobí na plné čáře! A to hlavně díky modernímu a minimalistickému designu stolní podnože, kterou lze otočit na více způsobů přesně tak, jak se vám líbí nejvíce. Flow přinese funkčnost a originalitu do každého moderního, skandinávského i minimalistického interiéru. Tento elegantní stůl najde své místo ve vaší domácí kanceláři, obývacím pokoji, ale také například v ložnici. 

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 75 cm. Šířka 140 cm. Hloubka 75 cm. Deska Laminát, překližka. Podnož Lakovaný kov. Tloušťka desky 3 cm. max. nosnost 25 kg. Barva Bílá. Materiál Laminát. .