mclinterier.cz

Bílá látková modulární třímístná pohovka MICADONI MARGO 340 cm

Oblíbený a akční produkt Bílá látková modulární třímístná pohovka od značky s dlouholetou tradicí Micadoni pohodlně pořídíte na našich stránkách teď právě za outletovou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 50 706 Kč.
EAN: 5903614375425
Bílá látková modulární třímístná
Zjistit dostupnost »
Značka: Micadoni
50 706
Popis produktu

Modulová pohovka Margo od značky Micadoni zaujme již na první pohled svým robustním vzhledem. Pohovka je čalouněná příjemnou, strukturovanou látkou, která v kombinaci s elegantním prošíváním dodává pohovce jemný a zároveň trendy design. Látka disponuje technikou Easy Clean, která zabraňuje nasávání tekutin do látky. Pohovka Margo zajistí maximální komfort při posezení díky měkkým sedacím polštářům a také díky 5 dekorativním polštářkům. V nabídce jsou také sedací moduly (mohou posloužit i jako podnožky), pohovky v dalších rozměrech, dekorativní polštáře i loketní opěrky. Sestavte si pohovku přesně dle vašich potřeb díky neomezeným možnostem řady MARGO.

Tip: Doporučujeme čistit celou pohovku měkkým kartáčem. Vyvarujte se silného tření nebo náhlých prudkých pohybů. Nepoužívejte vysavač.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Skutečná barva látky se může mírně lišit od barvy na obrazovce z důvodu různých typů obrazovek a jejich nastavení.

Ostatní parametry: Šířka 340 cm. Hloubka 130cm. Výška 75 cm. Výška sedu 45 cm. Šířka sedu 250 cm. Hloubka sedu 84 cm. Výška opěradla 30 cm. Hustota výplně 30 kg/m³. Výška loketní opěrky 65 cm. Hmotnost 88 kg.