mclinterier.cz

Bílá látková modulární rohová pohovka MICADONI MARGO 340 cm

Tento kvalitní a levný produkt Bílá látková modulární rohová pohovka MICADONI MARGO od kvalitní značky Micadoni jednoduše můžete najít na našich stránkách teď opravdu výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 58 854 Kč.
EAN: 5903614375562
Bílá látková modulární rohová pohovka MICADONI MARGO 340
Zjistit dostupnost »
Značka: Micadoni
58 854
Popis produktu

Modulová pohovka Margo od značky Micadoni zaujme již na první pohled svým robustním vzhledem. Pohovka je čalouněná příjemnou, strukturovanou látkou, která v kombinaci s elegantním prošíváním dodává pohovce jemný a zároveň trendy design. Látka disponuje technikou Easy Clean, která zabraňuje nasávání tekutin do látky. Pohovka Margo zajistí maximální komfort při posezení díky měkkým sedacím polštářům a také díky 4 dekorativním polštářkům.  Pohovka je díky složení z několika kusů oboustranná, čímž si můžete vytvořit pohovku přesně dle vašich představ. V nabídce jsou také sedací moduly (mohou posloužit i jako podnožky), pohovky v dalších rozměrech, dekorativní polštáře i loketní opěrky. Sestavte si pohovku přesně dle vašich potřeb díky neomezeným možnostem řady MARGO.

Tip: Doporučujeme čistit celou pohovku měkkým kartáčem. Vyvarujte se silného tření nebo náhlých prudkých pohybů. Nepoužívejte vysavač.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Skutečná barva látky se může mírně lišit od barvy na obrazovce z důvodu různých typů obrazovek a jejich nastavení.

Ostatní parametry: Šířka 340 cm. Hloubka 130/254 cm. Výška 75 cm. Výška sedu 45 cm. Šířka sedu 250 cm. Hloubka sedu 209/84 cm. Výška opěradla 30 cm. Hustota výplně 30 kg/m³. Výška loketní opěrky 65 cm. Hmotnost 121 kg.