mclinterier.cz

Bílá březová komoda Woodman Bilbao 140 x 45 cm

Kvalitní a oblíbený produkt Bílá březová komoda Woodman Bilbao 140 x 45 od výrobce se skvělou pověstí Woodman jednoduše pořídíte aktuálně na našich stránkách za super peníze. Právě teď za cenu 16 516 Kč.
EAN: 249215001082
Bílá březová komoda Woodman Bilbao
Zjistit dostupnost »
Značka: Woodman
16 516
Popis produktu

Komoda Bilbao od značky Woodman nabízí spoustu úložného prostoru v podobě dvou zavřených zásuvek, jedné otevřené a čtyř polic. Kombinace bílé a přírodní barvy působí čistým a vzdušným designem. Oživí tak každou část vaší domácnosti a kombinace bílé barvy s přírodní podnoží zajistí variabilitu s ostatními kousky nábytku. Bilbao je originální také díky tištěnému dekorativnímu prvku na čelní straně komody.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 78 cm. Šířka 140 cm. Hloubka 45 cm. Korpus MDF. Podnož Masivní březové dřevo. Čelo komody Dubová dýha. Barva Bílá. Barva Přírodní. Materiál Dýha. Materiál MDF.