mclinterier.cz

Béžové žinylkové křeslo MICADONI Willow

Vynikající produkt Béžové žinylkové křeslo MICADONI od této skvělé značky Micadoni je k dispozici právě za výprodejovou cenu. Nyní můžete mít za 16 461 Kč.
EAN: 5903614653844
Béžové žinylkové křeslo MICADONI
Zjistit dostupnost »
Značka: Micadoni
16 461
Popis produktu

Odpočiňte si do sytosti v křesle Willow od značky Micadoni. Jednoduchý, avšak poutavý design je obohacen područkami, které poskytují ideální komfort při večerním odpočinku. Žinylková tkanina je velmi luxusní a příjemná na dotek. Proplétané nitě vytváří netradiční efekt, které oceníte nejen vy ale i vaše návštěva. Tkanina je navíc vysoce odolná proti oděru a obsahuje funkci Water Blocked, která chrání křeslo před absorpcí tekutiny. Willow je v nabídce v široké škále barevném provedení. Pozvedněte váš interiér ve skandinávském, bohémském nebo retro stylu!

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celé křeslo doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Ostatní parametry: Šířka 94 cm. Výška 90 cm. Hloubka 98 cm. Šířka sedu 64 cm. Výška sedu 45 cm. Šířka područek 15 cm. Výška opěrky 65/76 cm. Výška podnože 12 cm. Max. nosnost 150 kg. Martindale 100.000.