mclinterier.cz

Béžová plastová jídelní židle ZUIVER THE OCEAN

Výjimečný a žádaný kus Béžová plastová jídelní židle od populárního výrobce Zuiver jde nakoupit na našich stránkách teď právě výhodně. K sehnání zrovna v akci za 4 849 Kč. EAN: 8718548062412
Béžová plastová jídelní židle ZUIVER
Zjistit dostupnost »
Značka: Zuiver
4 849
Popis produktu

Židle THE OCEAN jsou vyráběny s cílem minimalizovat naší ekologickou stopu. Na jejich výrobu byl použit takzvaný OWP (OCean Waste Plastic) – plast, který znečišťoval pobřeží oceánů. Právě plastové znečištění představuje jeden z největších ekologických problémů současnosti, proto je skvělé, že i značka ZUIVER začala využívat tento materiál a pomáhá tak omezit výrobu nového plastu. Originálně tvarovaný plastový sedák židle je doplněn recyklovanou kovovou podnoží, která je stejně zbarvená. Svým jednoduchým designem židle skvěle zapadne do moderních minimalistických prostor. Dostupná je ve více barvách.

Pozn.:  Každá židle The Ocean je dodávána s QR kódem, který vám řekne, kde byl nalezen plast použitý na její výrobu. QR kód vám také prozradí, kolik plastového odpadu bylo nasbíráno do dne, kdy byla židle vyrobena.

Pozn.: Minimální objednatelné množství jsou dva kusy.

Ostatní parametry: Výška 85,5 cm. Šířka 43 cm. Hloubka 55 cm. Výška sedu 47 cm. Hloubka sedu 41,5 cm. Hmotnost 5,6 kg. Max. nosnost 150 kg. Sedák OWP (Ocean Waste Plastic) – Plast. Podnož Lakovaný kov. Min. ks k objednání 2 ks.