mclinterier.cz

Betonově šedý jídelní stůl TEMAHOME Dusk 150 x 150 cm

Tento výjimečný produkt Betonově šedý jídelní stůl TEMAHOME Dusk 150 x 150 od výrobce s dlouholetou historií Temahome pohodlně seženete na našich stránkách za báječnou cenu! K sehnání zrovna v akci za 26 728 Kč. EAN: 5603449613265
Betonově šedý jídelní stůl TEMAHOME
Zjistit dostupnost »
Značka: TemaHome
26 728
Popis produktu

Odvážný design jídelního stolu Dusk od značky TEMAHOME v sobě snoubí božskou geometrii s přesností a vysokou odolností. Robustní deska s lakovaným povrchem v betonovém dekoru kontrastuje ještě robustnější podnoži, která je z matně černého laminátu. Dohromady tak tvoří funkční jídelní stůl, který své místo najde v moderních a industriálních interiérech. 

Tip: Produkt doporučujeme naimpregnovat a čistit pouze kvalitními čistícími prostředky (při výběru přípravků buďte opatrní. Prostředky na bázi kyseliny mohou povrch poleptat a nevratně poškodit). Na vyčištění skvrn je vhodný i kaolín smíchaný s vodou nanesený na bělidlem nebo peroxidem vodíku navlhčené místo.

Ostatní parametry: Výška 76 cm. Šířka 150 cm. Hloubka 150 cm. Deska Laminát. Dekor Beton. Podnož Laminát. Barva Šedá. Materiál Laminát. . .