mclinterier.cz

Betonově šedý jídelní stůl TEMAHOME Apex 200 x 100 cm

Tento designový výrobek Betonově šedý jídelní stůl TEMAHOME Apex 200 x 100 od značky s dlouholetou tradicí Temahome naleznete v naší online nabídce za zcela nejnižší cenu! Na našich stránkách za 17 667 Kč.
EAN: 5603449612893
Betonově šedý jídelní stůl TEMAHOME Apex
Zjistit dostupnost »
Značka: TemaHome
17 667

Stylový jídelní stůl Apex od značky TEMAHOME se svým designem vymyká formálnosti “čtyřnohého stolu“. Apex je zredukován na ty nejpodstatnější prvky bez okolků a bude funkčním kusem nábytku ve vaší moderní jídelně. Jeho deska v betonovém dekoru tvoří skvělý kontrast s kozlíkovou podnoží z matně černého laminátu. K dispozici je i jeho rozkládací verze, se kterou budou vaše hostiny velkolepé.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 76 cm. Šířka 200 cm. Hloubka 100 cm. Deska Laminát. Dekor Beton. Podnož Laminát. Barva Šedá. Materiál Laminát. Materiál podnože Plast. .