O Nás

Firma MCL interier vznikla v roce 1992. Od této doby působí v oblasti vybavení interiérů včetně dekorací bytů, domů, kanceláří, restaurací a to od návrhu až po realizaci. Zajišťujeme poradenství v oblasti sladění barev v interieru, výběr vhodného nábytku na základě požadavků klientů, dopravu, montáž, úklidové služby a konečné dekorování.


Naše firma se zabývá zařízením interiéru na klíč s individuálním přístupem k potřebám a přáním zákazníka. Naší snahou je maximální využití daného prostoru s ohledem na finanční možnosti. Ideální pro obě strany je včasný kontakt, ať už při stavbě domu, bytu či rekonstrukci, kdy je možné včas upravit detaily rozvodů elektriky, vody, plynu před instalací kuchyňských linek nebo koupelen. Radíme našim zákazníkům dříve, než dojde ke konečným úpravám. Napomáháme při výběru dlažeb, obkladů, podlah a hlavně barevného sladění celého interiéru.


V dnešní chaotické době by měl být návrat do prostředí, které nazýváme svým domovem, tím nejpříjemnějším okamžikem. Naším úkolem je pomoci zákazníkům praktickými radami tento domov vytvořit, zorientovat se v množství nabídek a vše dokonale sladit. Klademe velký důraz na materiály, detaily a dekorace, které prostor učiní útulným a harmonickým.